Melodija života
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Melodija života

Forum za svu raju koja odluci da se ovdje učlani..družimo se, razgovarajmo, )Pozdrav svima od Belme
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Nasilje nad zenama!

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Posts : 884
Join date : 2007-09-03
Location : N.Travnik.

Nasilje nad zenama! Empty
PostSubject: Nasilje nad zenama!   Nasilje nad zenama! Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 7:02 am

Nasilje nad zenama! Zlostavljanjezeneit3

Najmanje 29 posto žena partneri su zlostavljali.

Od rastavljenih ispitanica žrtava nasilja, njih 54 posto kaže da su primale šamare, 34 posto i udarce šakom ili nogom, 22 posto ih je bilo premlaćeno, a 26 posto žena tvrdi da im je bivši muž barem jednom prijetio oružjem.

Moj stav je-da bi' jednom udario i nikad vise,.
A ako bi'nakon svega ostali skupa-mada sumnjam-,a isto se desilo opet-
ODROBIJALA BI GA! Bez bismile Evil or Very Mad

Kakav je vas stav o tome?
P.S.Iskreno se nadam da forumasice nemaju iskustva u istom.
Back to top Go down
https://melodija.forumotion.com
SoF




Posts : 48
Join date : 2007-09-07
Age : 38

Nasilje nad zenama! Empty
PostSubject: Re: Nasilje nad zenama!   Nasilje nad zenama! Icon_minitimeTue Oct 02, 2007 5:04 pm

Slazem se s' tobom Belma...."jednom i nikad vise"...a i to jednom kostalo bi' ga....ni ne sanja koliko....hahahaha.
Inace, zalosno je sta sebi ljudi sve ne dopuste.


P.S. Samo da se zna.....nisam ja dzaba trenirala borilacke vjestine Very Happy ....cap-carap za vratic i.....the end Smile
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 884
Join date : 2007-09-03
Location : N.Travnik.

Nasilje nad zenama! Empty
PostSubject: Re: Nasilje nad zenama!   Nasilje nad zenama! Icon_minitimeWed Oct 03, 2007 5:56 am

Da,.Al'sta mislite sta to covjeka nagna da probudi zvijer u njemu za ovakvo sto?
Mozda provokacija zene?Ali to nikako nije izlaz izsituacije,vec se stvara veci problem.

Tema je jako zastupljena u zadnje vrijeme u BiH,i postoje telefoni na koje se zrtve nasilja mogu obratiti i traziti pomoc,.Ali,na drugom sajtu je postavljeno pod-pitanje:"Sta ako je muskarac zrtva nasilja" Shocked ???
Back to top Go down
https://melodija.forumotion.com
samke

samke


Posts : 40
Join date : 2007-09-07

Nasilje nad zenama! Empty
PostSubject: zenama   Nasilje nad zenama! Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 4:25 am

najbolje da mu muda ocvikare..nema vise ..ima da pisti ko beba;)
Back to top Go down
Misty




Posts : 43
Join date : 2007-09-08

Nasilje nad zenama! Empty
PostSubject: Re: Nasilje nad zenama!   Nasilje nad zenama! Icon_minitimeMon Oct 08, 2007 6:38 am

Admin wrote:
Da,.Al'sta mislite sta to covjeka nagna da probudi zvijer u njemu za ovakvo sto?
Mozda provokacija zene?Ali to nikako nije izlaz izsituacije,vec se stvara veci problem.

Tema je jako zastupljena u zadnje vrijeme u BiH,i postoje telefoni na koje se zrtve nasilja mogu obratiti i traziti pomoc,.Ali,na drugom sajtu je postavljeno pod-pitanje:"Sta ako je muskarac zrtva nasilja" Shocked ???

Ja znam par slucajeva nasilja u braku gdje muz zlostavlja zenu .... Ne znam da li ona njega i na koji nacin isprovocira da on odgovori silom..ali, ako ne postoji razumnije rjesenje konflikata medju njima osim sila .. onda je u pitanje dovedena postojanost braka... Mislim, kakav je to brak?
Inace, meni je to potpuno neshvatljivo ... ako muz zlostavlja zenu on je onda slabic koji svoje frustracije lijeci na osobi slabijoj od sebe.. Pitam se cemu ... da sebi nesto dokaze? Isto vazi i za obrnutu situaciju...
Ljudi koji zlostavljaju druge s razlogom ili bez imaju problema sa samim sobom.

Mene bi mogao samo jednom lagano gurnuti prstom i to bi mu bilo posljednje .
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 884
Join date : 2007-09-03
Location : N.Travnik.

Nasilje nad zenama! Empty
PostSubject: Re: Nasilje nad zenama!   Nasilje nad zenama! Icon_minitimeTue Oct 09, 2007 7:56 am

samke wrote:
najbolje da mu muda ocvikare..nema vise ..ima da pisti ko beba;)
Ono da mu "cika djero"obavi rabotu do daske Twisted Evil
Back to top Go down
https://melodija.forumotion.com
Admin
Admin
Admin


Posts : 884
Join date : 2007-09-03
Location : N.Travnik.

Nasilje nad zenama! Empty
PostSubject: Re: Nasilje nad zenama!   Nasilje nad zenama! Icon_minitimeTue Oct 09, 2007 8:02 am

Misty wrote:

Ljudi koji zlostavljaju druge s razlogom ili bez imaju problema sa samim sobom
Upravo tako,.Obicno je korijen problema u ranom djetinjstvu,.Kako su se njegovi ophodili medjusobno,tako ide lancano,sa koljena na koljeno.
Obicno tako,ali i nemora da bude,.
Nekad je to puki bezobrazluk.
Back to top Go down
https://melodija.forumotion.com
Sponsored content





Nasilje nad zenama! Empty
PostSubject: Re: Nasilje nad zenama!   Nasilje nad zenama! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Nasilje nad zenama!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Melodija života :: O svemu i svacemu-
Jump to: