Melodija života
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Melodija života

Forum za svu raju koja odluci da se ovdje učlani..družimo se, razgovarajmo, )Pozdrav svima od Belme
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Snaga karaktera,ili...?

Go down 
+2
SoF
Admin
6 posters
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Posts : 884
Join date : 2007-09-03
Location : N.Travnik.

Snaga karaktera,ili...? Empty
PostSubject: Snaga karaktera,ili...?   Snaga karaktera,ili...? Icon_minitimeFri Sep 07, 2007 11:58 am

Kad vam dodje "zuta minuta",plane te li ili ste jakog karaktera i znate da se obuzdate?
Meni je nekako lakse kad se "ispucam",pa padne i po koja laksa psovka.
Back to top Go down
https://melodija.forumotion.com
SoF




Posts : 48
Join date : 2007-09-07
Age : 38

Snaga karaktera,ili...? Empty
PostSubject: Re: Snaga karaktera,ili...?   Snaga karaktera,ili...? Icon_minitimeSun Sep 09, 2007 4:35 pm

Zavisno od situacije, nekad se i mogu kontrolisat,iako najcesce "ispucam" iz sebe sve i onda sam rahatttttt Very Happy
Bez "dlake na jeziku"...najbolje je Smile
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 884
Join date : 2007-09-03
Location : N.Travnik.

Snaga karaktera,ili...? Empty
PostSubject: Re: Snaga karaktera,ili...?   Snaga karaktera,ili...? Icon_minitimeMon Sep 10, 2007 1:31 pm

Ja uvijek kazem:"Od iduceg ramazana prestajem pusit',ovaj,...mislim,...knzumirat'cigarete,nikotin,...
sta vec ,a se drugacije neprotumaci:)
Back to top Go down
https://melodija.forumotion.com
Misty




Posts : 43
Join date : 2007-09-08

Snaga karaktera,ili...? Empty
PostSubject: Re: Snaga karaktera,ili...?   Snaga karaktera,ili...? Icon_minitimeWed Sep 12, 2007 2:47 am

Pa ne znam , zavisno od situacije .. Obicno se drzim pravila, sto cvrsto odlucim ispostujem do kraja ...Al nekad .. popustim hehhe ako nisam cvrsto odlucila.

A inace sam saburli persona Very Happy Rijetko planem , al zato kad plaaaaaanem Twisted Evil
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 884
Join date : 2007-09-03
Location : N.Travnik.

Snaga karaktera,ili...? Empty
PostSubject: Re: Snaga karaktera,ili...?   Snaga karaktera,ili...? Icon_minitimeSat Sep 22, 2007 5:20 am

Misty wrote:
Pa ne znam , zavisno od situacije .. Obicno se drzim pravila, sto cvrsto odlucim ispostujem do kraja ...Al nekad .. popustim hehhe ako nisam cvrsto odlucila.

A inace sam saburli persona Very Happy Rijetko planem , al zato kad plaaaaaanem Twisted Evil
Taka'sam ti i sama,.Dugo mi treba da se naljutim,a kad se to desi nedolazim sebi po 3 dana Twisted Evil
Back to top Go down
https://melodija.forumotion.com
samke

samke


Posts : 40
Join date : 2007-09-07

Snaga karaktera,ili...? Empty
PostSubject: za mene   Snaga karaktera,ili...? Icon_minitimeSun Sep 23, 2007 1:19 pm

Znas se vec...strpljiv ...kad nisam..lud sam;)
Back to top Go down
Mery

Mery


Posts : 39
Join date : 2007-09-27

Snaga karaktera,ili...? Empty
PostSubject: Re: Snaga karaktera,ili...?   Snaga karaktera,ili...? Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 4:52 am

Ako me neko naljuti,onda ja Snaga karaktera,ili...? A010 bez bismile Twisted Evil Very Happy
Back to top Go down
Plava_Laguna

Plava_Laguna


Posts : 55
Join date : 2007-09-09
Location : Iz firme,samo pssst:)

Snaga karaktera,ili...? Empty
PostSubject: Re: Snaga karaktera,ili...?   Snaga karaktera,ili...? Icon_minitimeTue Oct 16, 2007 3:27 am

jako sam sentimentalna i popustljiva ali kad me naljute znam biti prava vjestica Laughing
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 884
Join date : 2007-09-03
Location : N.Travnik.

Snaga karaktera,ili...? Empty
PostSubject: Re: Snaga karaktera,ili...?   Snaga karaktera,ili...? Icon_minitimeTue Oct 16, 2007 3:32 am

Plava_Laguna wrote:
jako sam sentimentalna i popustljiva ali kad me naljute znam biti prava vjestica Laughing
Znam to Twisted Evil Very Happy Wink
Back to top Go down
https://melodija.forumotion.com
Sponsored content





Snaga karaktera,ili...? Empty
PostSubject: Re: Snaga karaktera,ili...?   Snaga karaktera,ili...? Icon_minitime

Back to top Go down
 
Snaga karaktera,ili...?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Melodija života :: O svemu i svacemu-
Jump to: