Melodija života

Forum za svu raju koja odluci da se ovdje učlani..družimo se, razgovarajmo, )Pozdrav svima od Belme

HomePortalFAQSearchRegisterMemberlistUsergroupsLog in

Share | 

Vaznost SeX-a u Vezi...

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin

PostSubject: Vaznost SeX-a u Vezi...   Tue Nov 13, 2007 5:29 am

Da li smatrate da je seks jedna od bitnijih komponenti veze..?!

I ako vas partner“zahtijeva“na istom, da li cete i preko svoje volje-
“kad niste jos spremni“ pristati na to, zbog ljubavi prema toj osobi ?!
Back to top Go down
View user profile http://melodija.forumotion.com
chichka

PostSubject: Re: Vaznost SeX-a u Vezi...   Mon Dec 03, 2007 6:57 am

Admin wrote:

To je jedna od gresaka, koja se vecinom mladim (od 15 do 17, 18 god.) djevojkama moze vrlo lahko desiti... Djevojka ako je zaljubljena, a curetak od 15, 16 god. je nazalost jos naivna, lahko pada na lijepe rijeci muskarca - kojem je, najvjerovatnije, samo stalo do seks-a.

Mislim da seks nije bitan za vezu - mada, mi zenske ipak tu drugacije razmisljamo, nego muskarci... Ali, ima du malo i odgoja, malo i karaktera, itd. ... sve to igra ulogu veliku!
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin

PostSubject: Re: Vaznost SeX-a u Vezi...   Mon Dec 03, 2007 7:16 am

chichka wrote:

To je jedna od gresaka, koja se vecinom mladim (od 15 do 17, 18 god.) djevojkama moze vrlo lahko desiti... Djevojka ako je zaljubljena, a curetak od 15, 16 god. je nazalost jos naivna, lahko pada na lijepe rijeci muskarca - kojem je, najvjerovatnije, samo stalo do seks-a.

Mislim da seks nije bitan za vezu - mada, mi zenske ipak tu drugacije razmisljamo, nego muskarci... Ali, ima du malo i odgoja, malo i karaktera, itd. ... sve to igra ulogu veliku!

Vidi sta ti je iskustvo,.Prva si se javila na ovu temu,.Respekt!Wink

Mislim da odgoj nema bas puno veze sa istim,a ako bi uzeli odgoj i karakter pod isto.Greska je u tome sto se uvijek pitamo sta smo sve spremni uraditi za partnera,.A zar se nebi on-a trebao-la nekad nekad upitati sta uraditi za nas.
Trebamo odvojiti sex od ljubavi jer su to dva razlicita pojma,.
A kad strast prema toj istoj osobi postoji,a ipak nisi iz ko zna kakvih razloga spreman na isto?
Back to top Go down
chichka

PostSubject: Re: Vaznost SeX-a u Vezi...   Mon Dec 03, 2007 7:30 am

Admin wrote:
chichka wrote:

Vidi sta ti je iskustvo,.Prva si se javila na ovu temu,.Respekt!Wink

Mislim da odgoj nema bas puno veze sa istim,a ako bi uzeli odgoj i karakter pod isto.Greska je u tome sto se uvijek pitamo sta smo sve spremni uraditi za partnera,.A zar se nebi on-a trebao-la nekad nekad upitati sta uraditi za nas.
Trebamo odvojiti sex od ljubavi jer su to dva razlicita pojma,.
A kad strast prema toj istoj osobi postoji,a ipak nisi iz ko zna kakvih razloga spreman na isto?

Neznam, ja mogu pricati samo licno o sebi... sto se tice odgoja... Uvijek mi je mama trubila, nemoj ovo, nemoj ono... tako da je to i ostalo... a karakter... hmm... nebi uzela odgoj i karakter pod isto - jer, roditelji mogu odgajati, trubiti, govoriti koliko hoce i sta hoce - ako dijete ipak ima tu neku svoju zicu, ono ce uraditi po svome, bez obzira koliko se roditelji trude da ga odgoje kako treba...

Sex i ljubav nemogu nikako odvojiti, JA licno, ... jer seks neide bez ljubavi, bar ne kod mene...

hmmm... a to da strast postoji, a nisi spreman... neznam... mislim sve sto covjek uradi brzo, bez razmisljanja, nije dobro...
Back to top Go down
View user profile
Wilwarin

PostSubject: Re: Vaznost SeX-a u Vezi...   Fri Dec 14, 2007 10:02 am

chichka wrote:
Admin wrote:

Grijesis u 2 navrata.

Prvi: Nisu te djevojke naivne vec glupe, sto vecina i ostane do kraja zivota. I moze svaka trubiti koliko zeli da je pametna, kada je zapravo glupa. Zasto glupa? Jer ta "naivnost" potraje do kraja zivota, u vecini slucajeva. Odnosno, vecina zena ce uvijek trubiti kako trazi finog, njeznog, pametnog, sarmantnog, iskrenog i moralnog muskarca, ali niti jedna nece reci da to trazi samo jednom u mjesec dana, i po mogucnost u obliku George Clooneya. lol!

Drugi navrat: Nema to veze ko je zensko a ko musko, vjeruj mi. Svaka djevojku koju sam ikad upoznao je imala sex na visoj razini bitnosti od mene, tako da...
Back to top Go down
View user profile
chichka

PostSubject: Re: Vaznost SeX-a u Vezi...   Mon Dec 17, 2007 8:39 am

Wilwarin wrote:
chichka wrote:
Admin wrote:

Grijesis u 2 navrata.

Prvi: Nisu te djevojke naivne vec glupe, sto vecina i ostane do kraja zivota. I moze svaka trubiti koliko zeli da je pametna, kada je zapravo glupa. Zasto glupa? Jer ta "naivnost" potraje do kraja zivota, u vecini slucajeva. Odnosno, vecina zena ce uvijek trubiti kako trazi finog, njeznog, pametnog, sarmantnog, iskrenog i moralnog muskarca, ali niti jedna nece reci da to trazi samo jednom u mjesec dana, i po mogucnost u obliku George Clooneya. lol!

Drugi navrat: Nema to veze ko je zensko a ko musko, vjeruj mi. Svaka djevojku koju sam ikad upoznao je imala sex na visoj razini bitnosti od mene, tako da...

neznam, gdje ti nalazis te djevojke, pa je bas SVAKA koju si ikad upoznao, takva bila... ima ih "finih" bolan... Very Happy

...i... jos uvijek mislim da su mlade ili mladje djevojke naivne (ili naivnije) od starijih, zrelihi djevojaka... tongue
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin

PostSubject: Re: Vaznost SeX-a u Vezi...   Mon Dec 17, 2007 10:20 am

Wilwarin wrote:

Tako mladaa,tako mladaa...... Twisted Evil Very Happy
Back to top Go down
Wilwarin

PostSubject: Re: Vaznost SeX-a u Vezi...   Tue Dec 18, 2007 7:54 am

chichka wrote:

neznam, gdje ti nalazis te djevojke, pa je bas SVAKA koju si ikad upoznao, takva bila... ima ih "finih" bolan... Very Happy

...i... jos uvijek mislim da su mlade ili mladje djevojke naivne (ili naivnije) od starijih, zrelihi djevojaka... tongue

Gdje nalazim? Na svakom koraku. cheers

Jesu naivnije, jer kada ostare onda bolje muskarca oko malog prsta motaju. Twisted Evil
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin

PostSubject: Re: Vaznost SeX-a u Vezi...   Wed Dec 26, 2007 8:33 am

Wilwarin wrote:

Jesu naivnije, jer kada ostare onda bolje muskarca oko malog prsta motaju. Twisted Evil
Eh,kad ostare,djaba im da vrte bilo cim hahaha.
Back to top Go down
Misty

PostSubject: Re: Vaznost SeX-a u Vezi...   Fri Dec 28, 2007 2:53 am

Bitan je i te kako .. nije stub veze , ali je svakako vazna karika.

To je prirodna potreba svakog covjeka-zene i ne treba na to gledati kao na nesto nemoralno ili kao "zrtvu za partnera".
Kad si gladan, jedes,
zedan, pijes ... itd..

Druga je stvar kad neko pretjeruje.. u bilo cemu..

Ti mladi, naivni curetci ne pristaju samo na lijepe rijeci ... tek tako .. eto ne zna sta ce joj se desiti i ne osjeca nista. Vidi sta je ona uradila za njega, a sta je dobila .. ?? Razocarenje, jer nije dobila sta je ocekivala.. a pitanje je sta je ocekivala ...

Slazem se da odgoj i okolina igraju veliku ulogu i mislim da je problem u tome vise nego u samom cinu ... Sramota priznati ...
Back to top Go down
View user profile
Wilwarin

PostSubject: Re: Vaznost SeX-a u Vezi...   Thu Jan 03, 2008 11:54 am

Misty wrote:
Bitan je i te kako .. nije stub veze , ali je svakako vazna karika.

To je prirodna potreba svakog covjeka-zene i ne treba na to gledati kao na nesto nemoralno ili kao "zrtvu za partnera".
Kad si gladan, jedes,
zedan, pijes ... itd..

Druga je stvar kad neko pretjeruje.. u bilo cemu..

Ti mladi, naivni curetci ne pristaju samo na lijepe rijeci ... tek tako .. eto ne zna sta ce joj se desiti i ne osjeca nista. Vidi sta je ona uradila za njega, a sta je dobila .. ?? Razocarenje, jer nije dobila sta je ocekivala.. a pitanje je sta je ocekivala ...

Slazem se da odgoj i okolina igraju veliku ulogu i mislim da je problem u tome vise nego u samom cinu ... Sramota priznati ...

Kao prvo, poredenje ti je NIGDJE VEZE. Hrana i pice su neophodni za zivot, sex nije. Osim toga, mogao bih ja onda dodati: kad ti se ubija, ubijes. Kao da je to sasvim normalna stvar. lol! A cak i u hrani, ako nemas sta jesti a jede ti se, a jedino sto imas je jarana kraj sebe (npr. u pustinji), hoces li ga napasti i pojesti? Shocked

I opet govorimo o jadnim naivnim mladim curetcima, i o zlocestim iskusnim don huanima. lol! Da nije obrnuto?
Back to top Go down
View user profile
Misty

PostSubject: Re: Vaznost SeX-a u Vezi...   Thu Jan 03, 2008 2:42 pm

Kao prvo , ovo nije poredjenje , cinjenica je .. malo citaj .. psihologiju .. razvojnu npr ..

Kao drugo ... ne da mi se replicirat vise .. ojha ... umorna mozda drugi put cheers

P.S. Zlocesti don huan ??? Laughing Laughing ho ho ho
Back to top Go down
View user profile
Plava_Laguna

PostSubject: Re: Vaznost SeX-a u Vezi...   Tue Jan 22, 2008 6:23 am

vidi vidi ziva debata.... Very Happy nebi bilo lose da se i ja malo ukljucim Laughing eh vako......
ja mislim da prvi sex uvijek bude iz ljubavi ne bas svaki ali u vecini slucajeva jer obicno zene pristaju iz ljubavi prema tom muskarcu bile one spremne ili ne .... geek
Back to top Go down
View user profile
Wilwarin

PostSubject: Re: Vaznost SeX-a u Vezi...   Tue Feb 05, 2008 12:09 pm

Kakva cinjenica? Jesam li ti replicirao sa tuce argumenata koju pobijaju tu nebuloznu "cinjenicu"?

Da, obicno prvi put bude iz ljubavi, nakon cega vrijeda ona "Cim probaju ne znaju stati" lol!
Back to top Go down
View user profile
Misty

PostSubject: Re: Vaznost SeX-a u Vezi...   Thu Feb 14, 2008 2:28 pm

Zivio govornik cheers trol Laughing
Back to top Go down
View user profile
samke

PostSubject: Re: Vaznost SeX-a u Vezi...   Sun Feb 17, 2008 1:09 am

sex...mucho importante...very important..Wink
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Vaznost SeX-a u Vezi...   

Back to top Go down

Vaznost SeX-a u Vezi...
Back to top 
Page 1 of 1