Melodija života
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Melodija života

Forum za svu raju koja odluci da se ovdje učlani..družimo se, razgovarajmo, )Pozdrav svima od Belme
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Cudni dogadjaji!

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Posts : 884
Join date : 2007-09-03
Location : N.Travnik.

Cudni dogadjaji! Empty
PostSubject: Cudni dogadjaji!   Cudni dogadjaji! Icon_minitimeMon Nov 12, 2007 11:43 am

Dali vam se u zivotu nekada dogodilo nesto cudno, nadprirodno?
Nesto sto i dan danas ne kapirate...od cega ste se najezili...?!

Back to top Go down
https://melodija.forumotion.com
SoF




Posts : 48
Join date : 2007-09-07
Age : 38

Cudni dogadjaji! Empty
PostSubject: Re: Cudni dogadjaji!   Cudni dogadjaji! Icon_minitimeTue Nov 13, 2007 9:59 am

aha, dogodilo se....morat cu da pitam vidovitu Bebu sta je to bilo, sta to znaci Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Wilwarin




Posts : 51
Join date : 2007-11-24

Cudni dogadjaji! Empty
PostSubject: Re: Cudni dogadjaji!   Cudni dogadjaji! Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 3:34 am

Nista cudno, strah ima obicaj da izazove fiktivne slike koje uopce nisu tu, odnosno ti toliko se plasis da nesto ima tu da ti mozak stvori sliku da je nesto tu, iako uopce nije. Naravno, postoji i filozofija da je to tako rasprostranjeno pa mi svi nismo tu, nego da nas je jedna usamljena dusa izmislila, ali necu u to ulaziti.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 884
Join date : 2007-09-03
Location : N.Travnik.

Cudni dogadjaji! Empty
PostSubject: Re: Cudni dogadjaji!   Cudni dogadjaji! Icon_minitimeSun Nov 25, 2007 4:46 am

Wilwarin wrote:
Nista cudno, strah ima obicaj da izazove fiktivne slike koje uopce nisu tu, odnosno ti toliko se plasis da nesto ima tu da ti mozak stvori sliku da je nesto tu, iako uopce nije. Naravno, postoji i filozofija da je to tako rasprostranjeno pa mi svi nismo tu, nego da nas je jedna usamljena dusa izmislila, ali necu u to ulaziti.
To je daleko od straha i umisljenosti u - od tebe navedenog,.
A i daleko dublje od filozofije.
Back to top Go down
https://melodija.forumotion.com
Wilwarin




Posts : 51
Join date : 2007-11-24

Cudni dogadjaji! Empty
PostSubject: Re: Cudni dogadjaji!   Cudni dogadjaji! Icon_minitimeSun Nov 25, 2007 5:50 am

Admin wrote:
Wilwarin wrote:
Nista cudno, strah ima obicaj da izazove fiktivne slike koje uopce nisu tu, odnosno ti toliko se plasis da nesto ima tu da ti mozak stvori sliku da je nesto tu, iako uopce nije. Naravno, postoji i filozofija da je to tako rasprostranjeno pa mi svi nismo tu, nego da nas je jedna usamljena dusa izmislila, ali necu u to ulaziti.
To je daleko od straha i umisljenosti u - od tebe navedenog,.
A i daleko dublje od filozofije.

Tipican primjer fantaziranja, siguran sam da mislis da je to sve zaista se dogodilo, ali neki ljudi misle da mogu letjeti.
Back to top Go down
Misty




Posts : 43
Join date : 2007-09-08

Cudni dogadjaji! Empty
PostSubject: Re: Cudni dogadjaji!   Cudni dogadjaji! Icon_minitimeFri Dec 28, 2007 5:17 am

Meni se konkretno nije desilo nista takvo ,ali sam citala mnoge ispovjesti ljudi o neobicnim dozivljajima. Naravno, da i strah ima veliku ulogu, ali da uvelica situaciju... Ne mozes reci ni da je neko lud ili fantazira dok se ne nadjes u takvoj situaciji.. Stoga necu reci ni da je ni da nije ... al nemam razloga da ljudima ne vjerujem. I ja puno fantaziram Wink, al mislim da nisam "prehladjena". Twisted Evil
Al sad nesto kontam, vjerovatno sve te ispovjesti su vecinom ispovjesti caknutih ili onih koji fantaziraju .. Razz kako Wilwarin kaze

Pa mozda se i njemu desi takvo nesto .. mislim fantaziranje Razz pa onda podjeli s nama neko iskustvo ..

Red bull daje ti krila Very Happy
Back to top Go down
Wilwarin




Posts : 51
Join date : 2007-11-24

Cudni dogadjaji! Empty
PostSubject: Re: Cudni dogadjaji!   Cudni dogadjaji! Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 11:40 am

Misty wrote:
Meni se konkretno nije desilo nista takvo ,ali sam citala mnoge ispovjesti ljudi o neobicnim dozivljajima. Naravno, da i strah ima veliku ulogu, ali da uvelica situaciju... Ne mozes reci ni da je neko lud ili fantazira dok se ne nadjes u takvoj situaciji.. Stoga necu reci ni da je ni da nije ... al nemam razloga da ljudima ne vjerujem. I ja puno fantaziram Wink, al mislim da nisam "prehladjena". Twisted Evil
Al sad nesto kontam, vjerovatno sve te ispovjesti su vecinom ispovjesti caknutih ili onih koji fantaziraju .. Razz kako Wilwarin kaze

Pa mozda se i njemu desi takvo nesto .. mislim fantaziranje Razz pa onda podjeli s nama neko iskustvo ..

Red bull daje ti krila Very Happy

I pad je let. cheers Odoh skociti s krova.
Back to top Go down
Misty




Posts : 43
Join date : 2007-09-08

Cudni dogadjaji! Empty
PostSubject: Re: Cudni dogadjaji!   Cudni dogadjaji! Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 2:39 pm

Dont drink and fly Razz Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Cudni dogadjaji! Empty
PostSubject: Re: Cudni dogadjaji!   Cudni dogadjaji! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Cudni dogadjaji!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Melodija života :: Misterije-
Jump to: